Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

HealthiestYou ile Bütçenize Uygun İlaç Bulun

HealthiestYou ile Bütçenize Uygun İlaç Bulun
Kubilay Han Uluerim

Dijital sağlık teknolojileri telefonlarımızda uygulama olarak yer etse de, evimizde her türlü hastalığı tedavi edebilecek robot doktorlar icat olana kadar arada sırada sağlık problemlerimiz için hastanelere gitmemiz hâlâ gerekli. Peki hangi doktor size daha uygun, hangi ilaç nerede daha ucuz?

Scottsdale, Arizona, ABD merkezli HealthiestYou, işte tam da bu konuda kullanıcılarına yardım ediyor. Geliştirilen bu uygulama, şirketin tabiriyle “Fiyatları artan sağlık endüstrisini ve uzun bekleme sorunlarını tedavi ediyor. 7/24 doktor danışmanlığı hizmeti veriyor ve ilaç fiyatlarını karşılaştırmanızı sağlıyor.”

maho

Firmanın dediğine göre, pek çok insan kendilerine en yakın eczaneden alışveriş yapıyor. Lakin, en pahalı ve en ucuz eczane arasında, en çok satan 5 ilacın 1 aylık tedariğinde 749 $ fiyat farkı var. Bu duruma bir çözüm getirmek için geliştirilen HealthiestYou uygulaması sayesinde reçeteli bir ilacın satıldığı en ucuz eczaneyi bulmanız çok kolay. Buna ek olarak sağlık planınızla ilgili uzmanları arayabilir ve kullanıcı yorumlarını okuyarak inceleme yapabilirsiniz.

Submit a Comment