Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

My Health Uygulaması

My Health Uygulaması
Ali Mahmut

Nottingham North & East Clinical Commissioning GroupLooking Local iş birliği ile hastalara sağlık hizmetleri konusunda yardımcı olacak My Health uygulamasına başladı.

My Health; kliniklerin açılış saatlerinin öğrenildiği, çevrimiçi randevu almak için kullanılabilen, sisteme kayıtlı klinikler hakkında detaylı bilgiler alınabildiği, sürekli alınan ilaçlar için e-reçete yazdırılabilen bir uygulama. Fakat uygulamayı asıl değerli kılan; onaylı ve itibarlı birçok sağlık uygulamasına program üzerinden erişilmesine olanak vermesi.

Mental sağlık, sigara bırakma, alkol sorunları ile baş etme, diyet, pratik egzersizler gibi hizmetlere ulaşım sağlayan akıllı telefon uygulaması My Health; NHS Choice ve NHS 24 gibi ulusal sağlık servislerine bağlanarak, hastaların sağlık hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi alabileceği, kişiye özel sağlık hizmetlerinin bulunduğu ve hastanın ihtiyaçlarına göre esnek çözümler sunan bir uygulama.

Nottingham North & East Clinical Commissioning Group CEO’su Samantha Walters: ”İnsanların yerel sağlık hizmetlerine, kolay ve hızlıca ulaşabilmelerine olanak sağlayacak bu uygulamaya dahil olduğumuz için heyecanlıyız. Çevrimiçi doktor randevuları ve daha etkin çocuk sağlık hizmetleri için bölgemizdeki kliniklerle, hastanelerle ve hastalarla birlikte çalışarak bu uygulamayı geliştirmeyi hedefliyoruz.”

Sky, Virgin, Facebook ve hatta oyun konsolları bu uygulamayı destekleyerek, kullanıcılarına bilgi ve destek sağlamakta.

NottsNECCG

Hastalara faydalı bilgiler sunmak ve onlara yardımcı olmak için, geniş erişim ağı olan dijital kanallar ile çalışan uygulamalara bir yenisi daha eklendi.

 

Submit a Comment