Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Doğru Sigorta ile Tele-Tıp Hizmeti Her Zaman Yanınızda

Doğru Sigorta ile Tele-Tıp Hizmeti Her Zaman Yanınızda
Kubilay Han Uluerim

Seyahat şirketi Thomas Cook’un yaptığı son açıklamaya göre, Birleşik Krallık vatandaşları eğer Thomas Cook ile sigorta poliçesi imzalarsa, yurt dışında iken Birleşik Krallık’ta çalışan genel pratisyenlerden tele-tıp hizmeti alabilecekler.

Now Healthcare Group ile ortaklığa giren Thomas Cook, yolcuları ve doktorları birleştiren Now GP uygulamasını hizmet olarak sunan ilk seyahat şirketi. Tur operatörünün varolan seyahat sigortasını tamamlayıcı nitelikte olan bu hizmet, White Horse Insurance Ireland Ltd üzerinden Thomas Cook ile sigorta yapan kişiler için geçerli. Hizmeti alan yolcular, istedikleri zaman internet üzerinden İngilizce konuşan bir doktor ile 10dk içinde iletişime geçebiliyor ve tele-tıp hizmeti alabiliyor.

Belirtilene göre, bu hizmet Avrupa Birliği ülkeleri içinde ve dışında kullanılabiliyor. Dahası, eğer uzun vadeli hastalıklarla mücadele söz konusu ise, internet üzerinden elektronik reçeteler yazdırılabiliyor.

“İstenilen her an, dünyanın her yerinden NHS onaylı doktorlara erişilebilmesinin, müşterilerimizi daha güvende hissettireceğine inanıyoruz.” diyor Thomas Cook’un İdare Müdürü Chris Mottershead.

 

Submit a Comment