Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Scroll to top

Top

Zillion Daha Çok Hastaya Ulaşmak İçin Tele-Tıp Faaliyetlerini Arttırdı

Zillion Daha Çok Hastaya Ulaşmak İçin Tele-Tıp Faaliyetlerini Arttırdı
Kubilay Han Uluerim

Bulut tabanlı hasta etkileşim platformu Zillion yaptığı fonlama kampanyasında 28 milyon dolar topladığını duyurdu. Kampanya TwinFocus Capital Partners tarafından yönetildi. Elde edilen paranın müşteri tabanını genişletmek, satışları arttırmak ve pazarlama çabalarına yoğunlaşmak için kullanılacağı belirtiliyor.

Zillion’un dijital etkileşim platformu video konferans, mesajlaşma, müfredat programı planlaması, uyarıcılar, hatırlatıcılar, işgücü yönetimi, analiz, gözlem ve hedef takibi gibi pek çok özelliğe sahip.

“Etkileşim sözcüğü sağlık sektöründe en çok kullanılan ama en az icra edilen eylemi temsil eder. Dijital sağlık programlarına olan yaygın ilgiye rağmen telefon yoluya iletişim hâlâ en popüler yöntem. Bu da tabii ki tedavi sürecinde iletişim yetersizliği nedeniyle tesirin azalmasına yol açıyor. Zillion’un çözümü daha iyi iletişim sağlamak, etkileşimi arttırmak, sosyal şebekeler oluşturmak ve içeriği sanallaştırmak gibi yöntemlerle en iyi hasta bakım sonucunu elde etmeyi sağlıyor.”

Zillion şu anda 3 farklı program üstünde çalışıyor.

  • Önleyici: Kilo verme, diyabet öncesi hastalara erişip yardım etme, bilinçlendirme vb.
  • Kronik: Diyabet
  • Prosedüre dayalı: Doğum öncesi, ortopedik ve bariatrik

Ek olarak firma diyabet hastalarıyla birlikte çalışan UnitedHealth Group’un Real Appeal programı ve endoskopik ameliyat ürünleri tedarikçisi Apollo Endosurgery gibi şirketlerle anlaştığını geçtiğimiz aylarda duyurmuştu. Bu anlaşmalar sonucu hastalara eğitici dersler verileceği, grup tartışmaları yapılacağı ve koçluk hizmeti sunulacağı belirtilmişti.

Submit a Comment